Faktura vzor zdarma

faktura vzor ke stažení zdarma

Mnozí začínající podnikatelé a podnikatelky tuší, co má faktura obsahovat, ale neví, zda to co si myslí, tak stačí. Začali jste také podnikat a nevíte jak vystavit svou první fakturu? Stal se z vás plátce DPH a nevíte, co má daňový doklad obsahovat?

Začátky podnikání s sebou vždy přináší spoustu otázek a komplikací. Daňoví poradci se začínajícími podnikately často řeší vystavení první faktury a prvního daňového dokladu a proto vznikly tyto stránky, které se pokusí v této problematice začínajícím podnikatelům a podnikatelkám pomoci.

Se vzorovou fakturou pro vás již vystavení vaší první faktury nebude problém. Vzor faktury poradí, co má faktura nebo daňový doklad obsahovat.

Tyto stránky nabízejí vzorovou fakturu ve dvou verzích(viz pravý sloupec těchto stránek). První verze je pro neplátce a druhá pro plátce daně z přidané hodnoty. Snadno si tak vyberete tu, kterou potřebujete a překontrolujete, zda jste ve vaší faktuře či daňovém dokladu na některý údaj nezapomněli.

Upozornění

  • vzor faktury je zdarma
  • poslední aktualizace byla provedena 31.12.2013
  • před použitím doporučujeme konzultaci s daňovým poradcem

Ke stažení zdarma

Tip

Potřebujete často vystavovat faktury? Účetní program Money S3 vám tuto činnost zjednoduší a zautomatizuje!

Hledáte vhodný nástroj pro vystavování a evidenci faktur online? Služba iDoklad umožňuje vystavit faktury online zdarma ať už jste na počítači či mobilu.